Tenis

Sabalenka – Świątek. Wiemy, kto wygra w WTA Finals

Sabalenka – Świątek. Wiemy, kto wygra w WTA Finals

Już w nocy z soboty na niedzielę odbędzie się drugi mecz Igi Świątek na turnieju WTA Finals w Guadalajarze. Po porażce z Marią Sakkari czas na zdecydowanie lepszy występ w starciu z Aryną Sabalenką. My już wiemy, kto wygra, a wy?

WTA Finals: Aryna Sabalenka – Iga Świątek (14.11, 02:30) – MATCHDAY BOOST

W jednym z meczów drugiej kolejki fazy grupowej WTA Finals w Guadalajarze Aryna Sabalenka zmierzy się z Igą Świątek. Będzie to pojedynek o pozostanie w turnieju dla jednej i drugiej z pań. BETFAN w dzisiejszym MATCHDAY BOOST wziął pod lupę właśnie to spotkanie. Polski legalny bukmacher w swojej codziennej promocji podwyższył kurs na jedno z wydarzeń z tego meczu. Specjalny zakład dedykowany jest osobom, które chciałyby obstawić wygraną Igi Świątek. BETFAN podwyższył kurs na to, że Polka zwycięży w tym meczu na aż 3.00 (tradycyjna oferta 2.35). Można więc zarobić zdecydowanie więcej niż u innych bukmacherów. Maksymalna stawka, za jaką można zawrzeć taki zakład wynosi 50 złotych. Warto także dodać, że MATCHDAY BOOST może znaleźć się na kuponie AKO. Zapoznaj się z typami dnia i stwórz swój wymarzony kupon na dziś.

WTA Finals: Aryna Sabalenka – Iga Świątek (14.11, 02:30) – Ostatnie wyniki i forma obu zawodniczek

Obie panie nie radzą sobie w ostatnim czasie zbyt dobrze. Aryna Sabalenka po tegorocznym US Open i porażce w półfinale, wygrała zaledwie jeden mecz w Moskwie. Poza tym Białorusinka przegrała z Aleksandrową i Paulą Badosą. W meczu pierwszej kolejki fazy grupowej WTA Finals właśnie w meczu z Hiszpanką, Sabalenka wygrała zaledwie cztery gemy i praktycznie nie miała nic do powiedzenia.

Iga Świątek również nie jest w najwyższej dyspozycji. Polka rozpoczęła WTA Finals od porażki z Marią Sakkari. Ponownie widzieliśmy Igę w kiepskiej kondycji psychicznej. co na pewno nie napawa optymizmem przed dalszą częścią turnieju. W ostatnich meczach Polka poniosła jeszcze porażkę z Jeleną Ostapenko. Oprócz tego wygrała dość pewnie a Kudiermietową i Martić.

WTA Finals: Aryna Sabalenka – Iga Świątek (14.11, 02:30) – Jakie są szanse Polki?

Jestem pełen obaw przed tym spotkaniem, ponieważ Iga Świątek po prostu nie radzi sobie z grą przeciwko najlepszym zawodniczkom. Aryna Sabalenka jest na pewno jedną z nich, jednak Białorusinka również w tej chwili nie jest w najlepszej dyspozycji. To właśnie może być klucz do sukcesu Igi Świątek. Wykorzystać słabszą dyspozycję rywalki i zagrać kapitalny mecz. Dzięki temu Polka mogłaby pozostać w walce o awans do kolejnej fazy turnieju. Liczymy na bardzo dobry mecz w wykonaniu Igi. Chcemy, żeby najlepsza polska tenisistka pokazała swoje umiejętności, których na pewno nie brakuje.

OBSTAW MECZ SABALENKA – ŚWIĄTEK W BETFAN

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *