Piłka nożna

Polska Guuurom | Polska – Austria

Polska Guuurom | Polska – Austria

Polska Guuurom. Wiemy, że Polska wygra z Austrią

W pierwszym meczu mistrzostw Europy w piłce ręcznej reprezentacja Polski zmierzy się z Austrią. Dla Biało-Czerwonych będzie to inauguracyjny mecz na Euro. Bez względu na wynik, my już Wiemy, Kto wygra ten mecz. W BETFAN trwa akcja Polska Guuurom, dzięki czemu każdy rezultat osiągnięty przez Polaków z Austrią będzie rozliczony jako wygrany.

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej

13 stycznia na Słowacji i Węgrzech rozpoczynają się 15. Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej. W kraju niewiele mówi się o tym wydarzeniu, a wszystko za sprawą słabej pozycji Polski na arenie międzynarodowej. Od 12 lat, czyli ostatniego dużego sukcesu na Starym Kontynencie, jakim była gra w półfinale Euro 2010, poziom kadry narodowej stale spada. Owocem tego była m.in. nieobecność Biało-Czerwonych w mistrzostwach Europy sprzed czterech lat.

Mimo dużych sukcesów klubowym reprezentacja Polski wciąż nie potrafi dorównać do osiągnięć kadry Bogdana Wenty, dlatego aktualna drużyna Patryka Rombla nie jest stawiana w gronie faworytów do mistrzostwa Europy. Kurs w BETFAN na ten niespodziewany wynik wynosi aż 160.00.

Polska – Austria. Zapowiedź meczu

Choć ciężko wierzyć, by tak się stało, to reprezentanci Polski wierzą, że na Euro 2022 ugrają jak najwięcej. Wiele może zależeć od meczu otwarcia, w którym zmierzymy się z potencjalnie najsłabszą drużyną w grupie D – Austrią. Zwycięstwo może napędzić nasz zespół, przegrana natomiast popsuć plany na cały turniej.

Na papierze Austrii daje się najmniejsze szanse na zwycięstwo w grupie. Kurs w BETFAN na to wynosi 10.00. Należy jednak pamiętać, że podopieczni Alesa Pajovicia przed dwoma laty również byli skazywani na pożarcie, lecz na turnieju rozgrywanym m.in. w ich kraju sprawili sporą niespodziankę, wygrywając pierwszą fazę grupową, a ostatecznie zajmując ósme miejsce w Euro 2020. Dla przykładu Polska na tym turnieju uplasowała się dopiero na 21. pozycji.

Polska – Austria. Nasi górą

Biało-czerwone serca wierzą jednak w zwycięstwo Polaków. Dodatkowo można jeszcze na nim sporo zarobić. Wiemy, kto wygra mecz Polska – Austria, dlatego stawiamy na zwycięstwo naszych po podwyższonym kursie z 1.62 na 2.00.

W kontekście meczu Polski z Austrią nie ma sensu rozpatrywać Euro, które odbyło się przed dwoma laty, a mistrzostwa świata, odbywające się przed rokiem. To na nich Polacy uplasowali się na 13. miejscu, natomiast Austriacy zakończyli zmagania jako 26. Drużyna globu. Właśnie na podstawie tego, jak i ostatnich trzech zwycięstw oraz wyrównanego, minimalnie przegranego starcia z aktualnymi mistrzami Europy – Hiszpanami przed Euro wiemy, że Polska wygra ten mecz.

Polska Guuurom. Szczegóły akcji

A nawet jeśli Biało-Czerwonym powinie się noga, BETFAN przygotował dla swoich graczy specjalną akcję Polska Guuurom. Dzięki niej na każdym kuponie, na którym znajdzie się mecz Polska – Austria zostanie rozliczony jako wygrany. Należy pamiętać jednak o trzech ważnych rzeczach:

  • Na kuponie muszą znaleźć się co najmniej trzy zdarzenie po kursie minimum 1.40
  • Kurs łączny na kuponie musi wynieść minimum 5.5
  • Stawka kuponu musi być dokładnie 99 zł

Jesteśmy przekonani, że Polska wygra ten mecz, ale jeśli wciąż sądzimy, że TY możesz być zwycięzcą.

Udostępnij