Manchester City - Liverpool

Wiemy kto wygra w meczu Liverpool – Manchester City.

W sobotę odbędzie się spotkanie pomiędzy Liverpoolem a Manchesterem City. Jest to bardzo ważny mecz dla obu zespołów, ponieważ stawka to Tarcza Wspólnoty! Legalny bukmacher BETFAN oferuje specjalną promocję, w której podwyższa kurs na wygraną wybranej drużyny do 50.0!

Mecz Liverpool – Manchester City otwiera piłkarski sezon w Anglii. Jak co roku w spotkaniu o Tarczę Wspólnoty zobaczymy zwycięzcę Pucharu Anglii (The Reds) w starciu z mistrzami kraju (The Citizens). BETFAN zdaje sobie sprawę z powagi spotkania, jak również z tego, że każdy z tych zespołów ma swoich wiernych zwolenników. Wszyscy nowi gracze, którzy otworzą konto i wpłacą co najmniej 25 zł, zagrają pierwszy zakład za przynajmniej 20 zł otrzymają możliwość postawienia zakładu na wygraną Liverpoolu lub Manchesteru City po kursie 50.0!Pierwszy mecz w tym sezonie w Anglii zapowiada się niezwykle emocjonująco! Spotkają się przecież ze sobą jedne z najlepszych klubów w Europie. Liverpool w poprzednim sezonie zdobył Puchar Anglii oraz Puchar Ligi Angielskiej. The Reds zagrali również w finale Ligi Mistrzów i wywalczyli wicemistrzostwo Anglii, ustępując właśnie jedynie Manchesterowi City na krajowym podwórku. Obie drużyny na pewno będą chciały w jak najlepszym stylu rozpocząć nowy sezon i zdobyć pierwsze trofeum. Warto dostarczyć sobie dodatkowych emocji i skorzystać z promocyjnej oferty BETFAN, który oferuje szalone kursy na ten mecz.Spytacie pewnie, jak i ile można na tym zarobić? Nowi gracze, stawiając na swojego faworyta zakład dokładnie za 5 zł po kursie 50.0 są w stanie wygrać aż 220 zł, które od razu trafią na konto główne. Oznacza to czysty zysk dla graczy, którzy poprawnie wytypują zwycięzcę spotkania o Tarczę Wspólnoty! Wystarczy jedynie spełnić warunki promocji. Zostaną one krótko opisane poniżej.

Manchester City - Liverpool


Jak skorzystać z oferty, krok po kroku:

  1. Otwórz nowe konto w BETFAN poprzez TEN LINK
  2. Po rejestracji wpłać CO NAJMNIEJ 25 zł na konto
  3. Zagraj pierwszy kupon za CO NAJMNIEJ 20 zł (nie może to być zakład przeciwny do tego granego po podwyższonym kursie)
  4. Postaw zakład SOLO za dokładnie 5 zł na wygraną Liverpoolu lub Manchesteru City po kursie 50.0!
  5. Oczekuj na potencjalną wygraną, która wyniesie 220 zł

To nie koniec bonusów dla nowych graczy. Kolejne trzy czekają na nich po rejestracji:
· BONUS 1000 ZŁ od drugiej wpłaty: dokonaj drugiej wpłaty gotówki na konto o wartości do 100 do 1000 zł, a równowartość wpłaty zostanie dodana do twojego konta bonusowego
· WIĘCEJ GRASZ, WIĘCEJ MASZ: bierz udział w tygodniowym wyzwaniu stawiania codziennych zakładów i odbieraj nagrody w postaci darmowych zakładów o wartościach od 10 do 79 zł
· MATCHDAY BOOST: codziennie gracze mogą stawiać zakłady na faworytów meczów po wyraźnie podwyższonych kursach!

BETFAN jest polskim legalnym bukmacherem, działającym online. Firmę wyróżniają innowacyjne rozwiązania i szeroki zakres proponowanych zakładów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych.
Naszym ambasadorem jest legenda sportów Mariusz Pudzianowski.BETFAN jest polskim legalnym bukmacherem, działającym online. Firmę wyróżniają innowacyjne rozwiązania i szeroki zakres proponowanych zakładów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych.

Naszym ambasadorem jest legenda sportów Mariusz Pudzianowski.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *