Sobotnia noc sportów walki – zgarnij freebet 50 zł w BETFAN

Gale KSW 73 i UFC 278 z udziałem Marcina Tybury, a także gala pięściarska w Arabii Saudyjskiej z udziałem Ołeksandra Usyka i Anthony’ego Joshuy, to odpowiednia okazja do postawienia kuponu na sporty walki. Za jego zagranie otrzymasz freebet 50 zł!

KSW 73: Sarara – Wrzosek

Walką wieczoru jest starcie dwóch byłych, jednych z najlepszych w ostatniej dekadzie, polskich kickboxerów. Tomasz Sarara w kickboxingu zdobył swego czasu tytuł mistrza Polski i mistrza świata. 37- latek zadebiutował w oktagonie w zeszłym roku i pokonał Chorwata Filipa Bradaricia. W MMA debiutuje za to Arkadiusz Wrzosek, za którym bez wątpienia będzie stała cała warszawska publiczność na COS Torwar. Wrzosek w dwudziestu walkach w kickboxingu wygrał 14 razy i raz zremisował.

Oprócz walki wieczoru ciekawie zapowiada się również starcie Radosław Paczuski – Jason Radcliffe. Paczuski, który po trzech debiutanckich wygranych w ACA, również wygrał swoją pierwszą walkę w KSW (z Jasonem Wilnisem) zmierzy się w swojej piątej walce w oktagonie z weteranem tej dyscypliny Jasonem Radcliffem. Radcliffe do KSW trafił w 2019 roku i w czterech walkach wygrał 2 razy. Pokonał Antoniego Chmielewskiego i Alberta Odzimkowskiego, a przegrał z Damianem Janikowskim i w ostatniej walce z Michałem Materlą w styczniu. Paczuski wywodzi się z K-1 i był swego czasu amatorskim mistrzem świata w K-1. jego domeną z całą pewnością będzie stójka. Radcliffe jednak posiada potężne uderzenie. 11 z 14. jego zwycięskich walk kończyło się nokautem przeciwnika.

UFC 278

MARCIN TYBURA – ALEXANDR ROMANOV

Tybura po pięciu zwycięstwach, przegrał w ostatniej walce z Alexanderem Volkovem niespełna rok temu. Obecnie sklasyfikowany jest na 10. miejscu w rankingu wagi ciężkiej. Polak miał walczyć już w kwietniu z Rozenstruikiem, ale wycofał się kilka dni przed walką z powodu kontuzji. Romanov to niepokonany w swoich 16. walkach zawodnik z Mołdawii. Do UFC, gdzie wygrał już pięć walk, trafił z federacji Eagles FC. Tybura to zawodnik, który lepiej czuje się w grapplingu, ale jeśli chce wygrać tą walkę najlepiej jeśli spróbuje ustrzelić Romanova, bowiem jest to świetny zapaśnik, nieposiadający jednak praktycznie żadnych większych umiejętności w stójce.

Ołekandr Usyk – Anthony Joshua

Gale MMA to nie jedyna rzecz, którą możemy zachwycać się w sobotni wieczór. Cały bokserki świat jest zwrócony w stronę rewanżowej walki Usyka z Joshuą, która odbędzie się 20 sierpnia w Arabii Saudyjskiej. Pierwsze starcie zakończyło się wygraną Ukraińca. Usyk tym samym odebrał wtedy Brytyjczykowi pasy mistrza świata organizacji WBO, WBA, IBF i IBO w kategorii ciężkiej. Bukmacherzy ponownie większe szanse na zwycięstwo dają reprezentantowi Ukrainy.

BETFAN oferuje specjalną promocję na sobotnią noc walk! Postaw kupon i zgarnij freebet! Szczegółowe warunki zostały opisane poniżej:

Postaw kupon

  • Postaw kupon za dokładnie 89 zł
  • Kupon będzie zawierał wyłącznie zdarzenia na sporty walki: boks, MMA
  • Kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie min. 1.5

Odbierz Freebet

  • Od razu po postawieniu kuponu, spełniającego warunki z pkt. 1, otrzymasz Freebet 50 zł
  • Freebet jest do wykorzystania na wszystko
  • Wygrana z zakładu freebet przepisana na konto główne zostanie pomniejszona o stawkę freebeta

Warunki

  • Od 20.08. godz. 8:00 do 21.08. godz. 2:00
  • Każdemu Graczowi przysługuje 1 freebet
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *